ahmet çakar | muhalif sözlük
kayıt

ahmet çakar

 1. 1
  erman toroğlu'nu bile susturabilecek güçte konuşma yeteneğine sahip bir insan olduğunu göstererek yıllardır şansal büyüka'nın yapamadığını başarmış bir insandır kendisi.
  tebrik ediyorum gerçekten
  #1575 ametaydin | 9 yıl önce
   
 2. 2
  varlığıyla türk futboluna mentalite olarak hiç birşey veremesede daha keyifli bir ortam kurulmasında şüphesiz büyük katkıları olan, eski hakem, doktor.
  #1587 baykuş cemil | 9 yıl önce
   
 3. 3
  şansa bak adlı yarışmada sergilediği performans ile Saw ( testere ) `ye rakip olabilecek biridir bence.
  #1589 sinankara | 9 yıl önce
   
 4. 4
  türk futbol basınının en sorunlu yorumcu karakterlerinden biri, aynı zamanda hakem-doktor türünün türkiye'deki bilinen en meşhur temsilcisi. benim genel olarak anladığım; çakar, hakemlik kariyeri nedeniyle kulüp yöneticilerine uzun yıllar mesafeli kaldığı için, şimdi çok içli dışlı ilişkiler içindeki kulüp-spor basını-tv üçgeninde sesimi nasıl duyururum, kendimi nasıl belirginleştiririm diye düşüncelere girmiştir. bağırması, saçmalaması ondandır. yoksa taktiksel olarak futboldan anlamaması kafasının çalışmadığı anlamına gelmez.
  #1617 son osmanli | 9 yıl önce
   
 5. 5
  soyadının hakkını sonuna kadar vererek önüne gelene laf çakma konusunda ustalaşmış hakem eskisi.
   
 6. 6
  hakemlik kariyeri,Erman hoca'dan daha iyidir,zaten erman hoca'da bunu kabul eder,ayrıca hitabetide güçlüdür,onun hakkından sadece yavuz seçkin gelir,bakın beyler isim veriyorum

  (bkz: yavuz seçkin)
  #8437 girayhan | 8 yıl önce
   
 7. 7
  kendince kıvrak bir zekası var. konuşmaya başlar ve adamın bir tek anasına sövmediği kalır. fakat konuşmasının son bölümünde demin itin şeyine sokup çıkardığı insana bir anda methiyeler düzmeye başlar ve eleştirdiği adam bir anda beyin sarsıntısı geçirir, bu adam bana iyi bir şey mi dedi yoksa kötü mü diye düşünür, sarsılır, bir şey diyemez.
  #8463 son osmanli | 8 yıl önce
   
 8. 8
  korkusuz adam izlenimi veriyor.

  kayınvalidesini kaybetmiş, baş sağlığı diliyoruz.
  #15720 osmancik | 8 yıl önce
   
 9. 9
  son kura çekimine inanmıyorum toplar titreşimliydi demiş.ulan nasıl anladın.tövbe esteğfurullah.
  #30851 kizilsakal | 6 yıl önce
   
 10. 10
  bikini ile özdeşleşen isim. balon, boş konuşan, her halta kavramsal açılım getirme gayretindeki kasıntı, kibirli, gereksiz kişi. fener adama bikini giydirir bir de, bunu hatırlatır.
  #30867 galiyev | 6 yıl önce
   
 11. 11
  galatasaray madrid'i elerse recep ivedik kılığına girerim demiş. sen önce bikini giy. hem normal de söylemlerin ivedik söylemi. şekil şemaya girmeyeceğim. zira yapanı da yapmayıda sevmem.
  #31581 kizilsakal | 6 yıl önce
   
 12. 12
  recep ivedik kılığına girerim diyerek alenen kimlik bunalımı içersinde olduğunu bizlere gösteren hakem eskisi, medya maymunu. daha öncede bikini giyiyordu.

  Etek giymeye niyeti olan nice düşmanına bacak traşı yaptıran GALATASARAY, senin gibi maymunu recep ivedik de yapar rahat ol.
  #31584 son osmanli | 6 yıl önce
   
 13. 13
  ahmet çakır'la karıştırılmaması gereken at pisliği.
  #31616 vol1 | 6 yıl önce
   
 14. 14
  ''galatasaray'ın real karşısında şansı %3'tür'' dedi az önce twitterdan. hemen zıpladım, ''97 bin tl koy ortaya bende 3 bin tl koyacağım, giriyor musun iddiaya'' dedim. gelen cevap: ''yarın hemen gel protokol yapalım.'' şimdi bu dingil benim evimin yanındaki sağlık ocağının baş hekimi, yarın doğru ziyaretine gidiyorum. bizi zengin edecek pezevenk dur bakalım.
  #31619 son osmanli | 6 yıl önce
   
 15. 15
  15 entry girilecek bir adam değildir. adamın işi show. bunlarla ayakta duruyor. dalaşmaya ya da ciddiye almaya gerek yok. ya zevk alacaksın, ya da kulak tıkayacaksın. ben telegol müdavimiyim örneğin. dokunulmazım terim'e olan lafı söylüyor telegol ekibi. futbol bilgileri herkesin malumu zaten. ama oturup izliyorum yenildiğimiz maçtan sonra bile. zevk alıyorum onların saçmalamalarından. sırf telegol'e destek olmak için ihtiyacım olmamasına rağmen 40 kutu permolit boya aldım geçenlerde.*