muhalif sözlük | muhalif sözlük
kayıt

muhalif sözlük

 1. 68
  Bir aydır kendisine ulaşmak ne mümkün. Bir ara arama motorunda sitenin adresi bile kaldırıldı. Dedim bu gılgamışçıların işidir, lağvettiler sözlüğü. Bugün bir baktım açıldı. Neyse hayırlısı. Şşşş! Sessizlik.

  (bkz: a plus)
  #43709 kursad | 2 yıl önce
   
 2. 67
  Son model bir çamaşır makinesi kadar sessiz.

  (bkz: a plus çamaşır makinelerinde kaçırılmayacak fırsat)
  (bkz: eski entrylerinizi 1 liraya alıyoruz...)
  (bkz: yaşam için teknoloji)
  #43560 kursad | 2 yıl önce
   
 3. 66
  "Der untergang"* filmi gibidir. Herkez führerbunker'e çekilmiş. Kaçış yok beyler, kızıl ordu yolda. *

  (bkz: entry)
  (bkz: 3 yıl önce)
  (bkz: 4 yıl önce)
  (bkz: 6 yıl önce)
  #43335 kursad | 3 yıl önce
   
 4. 65
  galiyev ve kursad adlı kullanıcılar hariç kimsenin yazmadığı sözlük.

  ne yazık ki...
  #43270 savtegin | 3 yıl önce
   
 5. 64
  kalbi atmıyor, hep birşeyleri eksik.
  #40850 tayyarsalim | 4 yıl önce
   
 6. 63
  buraya ilk geldiğimde sevgilim vardı, üniversite öğrencisiydim. Okudum, yazdım, nişanlandım, nişanlımdan ayrıldım, işsiz kaldım, askere gittim, işsiz kaldım, dersaneye gittim, yine işsiz kaldım, sevgilim oldu yeniden...

  geçenlerde girdiğimde hata veriyordu, mülakatlara girdiğim için facemi kapattıydım. Tekrar açtım ve gördüm ki sözlük yenilenmiş. Sevindim. Bi yazıyım dedim. Allah devamını getire.
  #40275 vol1 | 4 yıl önce
   
 7. 62
  Ne münasebet....
  #40144 karabudunlu | 4 yıl önce
   
 8. 61
  evimiz, otağımız, yurdumuz, yaylamız, canımız da canımız *
  #40131 galiyev | 4 yıl önce
   
 9. 60
  eski tasarımın kurtarılma ihtimali kalmayınca yeni tasarıma geçmiş sözlük. henüz deneme sürümü bu. eksik gördüğünüz, olmasını istediğiniz özellikleri yazın bu başlık altında. mesela ben sol frame'deki çubuğu beğenmedim. mouse'la çok zor bulunuyor. daha belirgin, daha kalın olmalı. yine yukarıya hepsi butonu eklenmeli. yazarlar da online sayısını görebilmeli.
   
 10. 59
  yeni kilik kiyafetine ayak uydurmaya calisacagiz gibi. hani su boya kutusu icerisine düsmüs hatunlar gibi olmus. yahu bu kadar satafata ne gerek vardi?! alisagelmis eskilerden vazgecemeyen bünyeleri yormayin arkadas. yazamama sorunu cözülseydi yeter de artardi bile. hani neysek oyuz vardir. böle kiliktan kiliga girmekle daha bi cekici mi olacak sözlükcügümmm.

  her seye ragmen ilk göz agrimin yadigari göz agrim. isten gücten firsat bulursak hazir askeriz...
  #40124 efenim | 4 yıl önce
   
 11. 58
  tsk personeline katılan elemanlarımız sonucu ağır yara almıştık, ıssızlaşmıştı ortam. bu yılbaşı ile sessizliğimizi bozduk ve vira bismillah dedik bile.

  dünyanın taa bir ucundan sabah ezanına kadar sigara ağızda, tablet elde belediğim günlerim geldi aklıma. benim için burası hem kişisel terapi yapma uğruna gizlerimdekini boşalttığım, hem de canım kardeşlerimin muhabbetine ve bilgi dağarcığına katıldığım mekanımdı. içte bir yerlerde buranın eksikliği hep hissedilmişti, dayanamadık ve kaldığımız yerden devam kararı aldık.

  evet, birçok sözlük var internette. belki en kalitelisi veya en zengin içeriğe sahip olanı değiliz. ama kendi alanlarımızda en iyisi olmakla beraber sözlüğün asıl farkı şurda:

  burada sadece yazmıyorsunuz, gerçekte de kardeşlik kuruyorsunuz!

  neyse ben kandil'deki 3g çeken herro mevkiine dönüp kanasımnan tatmin olmaya gidim heval.. khoda esh de razi..
  #40089 azadiya welat | 4 yıl önce
   
 12. 57
  yeni tasarımıyla ''deneme 1-2'' demiştir. ay içerisinde tüm hataları ayıklanmış, fonksiyonel birçok özellik eklenmiş hale gelecek. şu an için bile gayet iyi. ilaveten mobil de geliyor.
  #40051 muhalif sözlük | 4 yıl önce
   
 13. 56
  kuranların ve sürdürenlerin üzerinde büyük emeği olan, kıymetli biricik sözlüğümüzdür. bir yerden sonra maalesef içinde benim de olduğum pek çok yazar nadiren uğrayabilmiş, çoğu zaman unutulmuş ve kaderine terk edilmiştir.

  herkes internette farklı sosyal ağlara mevcut ve bu yazarın "twitter üzerinde örgütlenip yeniden ergenekon'dan çıkışı tartışalım, sözlüğü yeniden kalkındıralım" önerisiyle eski şanlı günlerine dönmesini umduğu hareket.
  #39941 galiyev | 5 yıl önce
   
 14. 55
  yine kaderine terk edilmiş bir görüntü vermeye başlayan sözlüktür.
  #39806 yagizhan | 5 yıl önce
   
 15. 54
  Adında hayır olan sözlük.
  #39788 kronikacil | 5 yıl önce