azadiya welat | muhalif sözlük
kayıt

azadiya welat

 1. 1
  muhtemelen şu sıralar kandil dolaylarında kokarca avlayan ana ispanyol, baba kürt bir türk ırkçısı. evlerden ırak.
   
 2. 2
  sözlüğün thy sorumlusu başkan.güncel bilet fiyatlarıyla bize son derece yardımcı oluyor. Sağolasın başkan. Eğer ileride başbakan veya bi ocak reisi olursam** ulaşımdan sorumlu başkan yapma fikirim var kendisini.

  (bkz: thy)
  (bkz: batum)
  #28674 vol1 | 6 yıl önce
   
 3. 3
  nabi'yi nabi yapan hüsn-ü nazar
  isveç kürdünde nezaket ne gezer

  beyitindeki ''isveç kürdü'' kendisidir efendim. ataları kavimler göçü esnasında kavun traktörlerinin arkasına takılıp isveç'e kadar gitmişlerdir.
   
 4. 4
  Araliktan itibaren ulke ulke ekmek davasinin aVukatligini yapiyordur belki, oyuzden giremiyordur. Facebookta da anlik bi gorunup kayboluyordur. Firtinali haftalar gecirmistir, tehlikeli ve macerali birliktelikleri olmus olabiler. Kazanovalik ile kenan komutanlik arasinda bir yerde durmak istemedigi icin belki bir arayistadir.

  Neyse.. "Kral'i uzenin feristahini sikerim" der, bugunden itibaren gunluk entry kasmaya ve narşizmine tesvik icin entyrlerinin ara ara siklenme ihtiyaci oldugunun bilinmesine baslamistir bilem, kanasci berfin.

  Her sabah Yataktan, suratinin uzerinde ayaga kalkma denemeleri yapan coluk cocugun sidik dolmus bezli poposunun darbeleri sayesinde kalkan biri oldugundan "erken evlenme karari veren beynimi si..." besmelesiyle gune basliyor. Biraz anlayis...

  (bkz: Yolla pampa)
  #30035 azadiya welat | 6 yıl önce
   
 5. 5
  geleneklerimiz farklı,yönelişlerimizde geleneklerimizden farklı istikametlere gidiyor fakat şayet zaman-mekan denklemini makul bir noktada tutturabilseydik hayallerimin gerçeğe hicretinde önemli roller oynayabilirdi. hatta daha ileri gideyim ; "töre gereği bereket büyüklerledir,yürüyeceğim sende gel deseydi" kayıtsız şartsız onunla yürürdüm. * *
  #30817 karabudunlu | 6 yıl önce
   
 6. 6
  hayata dair derin retorikleri var. çağdaşı olarak benzer durumlarda benzer şeyler yaşamış/hissetmiş olmamız keyif veriyor konuşurken. ömrü bereketli olsun, bir uzun tren yolculuğunda her şeyi konuşmak dileğiyle*.
  #30871 galiyev | 6 yıl önce
   
 7. 7
  para ve zenci hatun ile kafayı bozmuş yazar. para varsa naomi köle olur sana ama geçti onun zamanı. lima tarzı -ama kesinlikle lima değil- biri tavsiye edilir.
  #31329 kizilsakal | 6 yıl önce
   
 8. 8
  5 yıl önce milli ocak dağları'nda operasyondayken ne ise, hâlâ aynı. facebook listesindeki anadolulu sayısı da 2619. ayıp!
   
 9. 9
  fikirlerimin gelişmesinde yardımcı olan yegane insan. büyük adam. özletmiş olsa bile saygı ve sevgiyle yola gözlenir, iki dakika muhabbet için yollara düşülür. iyi ki tanımışım seni abim.
  #32489 byvendetta | 6 yıl önce
   
 10. 10
  ''olduğu x6, olmadığı lada niva'' kelâmının müellifi. 9 kitaplık aşkitonun gözyaşları serisinin yazarı. hastasıyım.*
   
 11. 11
  ruh ikizim.* i love you hocam.
  #33264 galiyev | 6 yıl önce
   
 12. 12
  ''kız olursa senindir'' diyerek ağlattı. kız çocuk uğruna bir kezban ile ömür geçirmek zorunda değilim artık. öz kızım gibi bakarım reyiz, sağolasın. mekanın cennet olsun.*
   
 13. 13
  nairobi önlerine bırakılıp kaçılası.

  (bkz: memlekete hoşgeldin kanasçı berfin)
  #33695 deli derviş | 6 yıl önce
   
 14. 14
  ilk gördüğümde nickini tezatına bakarak beğendim. azadiya welat biz türkler için turan gibi bir şey demek malum.
  #33717 tengirgen | 6 yıl önce
   
 15. 15
  karı kız düşkünlüğü sonu oldu. iran ahlak polisi jop monte etmiş. başımız sağolsun.