selahattin demirtaş | muhalif sözlük
kayıt

selahattin demirtaş

 1. 1
  bdp nin bilmem kaç eş başkanından biri.ne yana dönsen eşbaşkan zaten. bugün anjiyo olmuş diye bir haber okudum.şimdi siyaset başka inanlık başka geyiğine girmeyeceğim.geçmiş olsun diyeceğimi sananlara tek cevabım ise bi siktirin gidin aq.umarım tez zamanda topunuz yok olur.

  (bkz: bi bitmediniz aq)
  (bkz: kullanmak için sabırsızlandığımız cümleler)
  #30726 kizilsakal | 8 yıl önce
   
 2. 2
  espri anlayışı zayıf fakat delikanlı adamdır gözümde. bir ülkenin nüfusunun yarısı tarafından "usta" telakki edilen bir başbakan "türkler ve kürtler etle tırnaktır, şurda şöyle koyun koyuna savaştık burda böyle aynı yatakta seviştik" tarzı lirik şiir yazarken çıkıp grup toplantısında "başbakan'ın söylediği gibi etle tırnak falan değiliz, iki ayrı onurlu halkız" şeklinde konuşmuşluğu vardır. zaten bunlar temsil ettikleri kitlenin onurunu muhafaza anlamında daha dobra konuşuyorlar. bir diğeri için;

  (bkz: hassiktir diyorum hassiktir)
  #31287 galiyev | 8 yıl önce
   
 3. 3
  bu palu'lu piçin dedesinin adı kevorg'dur.
  #31293 muhalif milliyetci | 8 yıl önce
   
 4. 4
  son zamanlarda medya tarafından inatla sempatik gösterilmeye çalışılan halay ve çiğ köfteden ibaret terörist kürt.
  #41904 deli derviş | 6 yıl önce
   
 5. 5
  medya tarafından yıkama-yağlama yapılan eşek kürt.

  dünün pkklısı, bugünün medyatik siyasetçisi.
  aydın doğan medyasının gülü.
  #41941 muhalif milliyetci | 6 yıl önce
   
 6. 6
  gezi'ye darbe deyip gezi'den oy bekleyen şapşik. onbinlerce vatan evladını katleden katil pkk'nın gölgesinde siyaset yapıp mitinginde atatürklü türk bayrağı açtıran politik kişi. samimi mi? elbette değil.
  #41949 galiyev | 6 yıl önce
   
 7. 7
  kandil'den gelen ayarla chp seçmenini satmıştır.

  www.karar.com/...
   
 8. 8
  demokrasi havarisi olarak lanse edilen kürt. dinciden demokrasi bekleyip göte kaçtığı yetmemiş olacak ki, şimdi de teröriste bel bağlamışlar ikinci delik için.
  #42113 deli derviş | 6 yıl önce
   
 9. 9
  kürt mü, zaza mı yoksa hayranı olduğu mervaniler gibi arap mı bilemediğimiz türkiye cumhuriyeti devleti haini. ibrahim halil baran öküzlüğü seviyesine düşürdü kürtçü hareketi. oysa çipras falan, aslı aydıntaşbaş'ın syriza benzetmeleri ile gezi'de sikerttiği nişantaşı solcularında "abi çok iyi yeaa" gazı oluşturmuştu yeniden.

  sıfır bilim, sıfır realite, sıfır medeniyet, sıfır kültür ile sikimsonik farqin hikayesini otobüsün üstünden hain yığınlarına anlatıp kürtçülerin halen yaşıyor olanlarıyla toplu orgazm partisi düzenlediler son olarak. hikaye şu: bizans'a kafa tutan, coğrafyayı sikerten sultan alparslan anadolu'ya girememiş, bu giriş sözde kürt olan mervaniler yardımıyla mümkün olmuş. mervaniler o sıra ne yapıyormuş peki? kürtse onlar yine hangi devlete ihanet ediyorlarmış? anadolu'yu açacak güce ulaşmış bir topluluksa bunlar neden devlet falan kurmamışlar?

  (bkz: bsg)
  #43091 galiyev | 5 yıl önce
   
 10. 10
  Tutuklanmıştır. Ahmet hakan'ın yakın zamanda kendisini ziyaret edip, temiz don ve atletin yanında bir de saz götürmesi en büyük beklentim. Kim bilir, belki bir canlı yayında bir canlı performans daha...
  #43599 kursad | 5 yıl önce
   
 11. 11
  Birilerine, "Eşimi de alıp şöyle Meral Hanım'a kahvaltıya gidesim var" demiş; Meral Akşener'de "kanlımız da olsa içeri buyur ederün" demiş; sonra Demirtaş "ben iyi niyetimi gösterdim" demiş. Demişler de demişler...

  (bkz: tanrı dağlarında düşmanla serpme kahvaltı yapmak)
  #43782 kursad | 9 ay önce