türk islam ülküsü | muhalif sözlük
kayıt

türk islam ülküsü

 1. 8
  arvasi'nin uc ciltlik eserinin adidir. Teorik derinligi var gibi gorunse de, okunmasinin bence pratige bir katkisi yoktur. 9 isigin koyculuk maddesi gibi kaliyor cogu anlatilan gunumuzden bakinca. Bence genc alperenler bu 3 cilt eseri okumaya ayiracaklari vakti kisisel gelisim kitaplarina,folklor-ebru sanati-enstruman calma gibi sosyal faaliyetlere ve kurslara, yabanci dil ogrenmeye falan ayirsa kendileri adina daha faydali isler yapmis olurlar.
  #19197 seyhi ucuran murit | 7 yıl önce
   
 2. 3
  maalesef (b: rte rüzgarı)nda silinip gitmiş ve grupsal-kişisel pazarlıkların konusu olmuş ve ülkücülerin heba ettiği eskimiş ama günü kurtarmış fikir yapısıdır. artık ne bbp ne mhp bu ülküyü gütmüyor. sadece ocaklarda bir nebze yaşıyor.
  #3139 azadiya welat | 9 yıl önce
   
 3. 10
  ameleliğini türk'ün çektiği arap-kürt işi bir davadır. besmeleyle karışık ''şeyim hıyar'' diyenin peşinden koşan bir kitlesi vardır. devri geçeli 30 seneden fazla oldu ama, hala dileniyor bizim saf oğuzlar.
   
 4. 12
  Tez antitez ve sentez üçlemesinin ılımlaştırılıp kabül görmesini sağlayan absürt olgu. Asli tezin (Türkçülük) önünü kesmek için oluşturulmuş antitezin (islamcılık) birleştirilip piyasa sürülmesi
  #27782 karahan | 6 yıl önce
   
 5. 5
  benim inanmadığım ülküdür kendileri.doğruluğu yanlışlığı kişinin bakışına göre değişir zira islama hizmet eden kişi yamyam olsa peşinden gidilir..**
  #5543 calicitaha | 8 yıl önce
   
 6. 7
  reel politik dünyada kendine yer bulamayacak olan ülküdür. ülküdür işte, hepimizin çocuk yanının en güzel masalıdır.
  #8716 galiyev | 8 yıl önce