modun beğenmediği entryi silmesi | muhalif sözlük
kayıt


modun beğenmediği entryi silmesi

 1. 6
  olmayan şeylerdir. bir kere mod. denilen cefakar insan evladının böyle bir durumla suçlanması yanlış olup, daha bir elin parmak sayısından fazla entry uçurduklarına şahid olmuşluğum yoktur. genelde entry-başlık uçuranlar şahsım ve vizigot lordu da olan yozgat kralıdır.

  adı lazım değil taşındığımız sözlük görünümlü forumun yeni yerinde sözlükleştirilmesi, adam edilmesi için çabalanmaktadır. yeniçeri ahfadlığına soyunup istemüzükçülüğün manası yoktur. yine adı lazım olmayan yerden taşınırken teknik nedenlerden ötürü 3. bin entry taşınamamış, 3. bin entry ise taşındıktan sonra uçurulmuştur. yani 21. bin olan entry sayısı 15. bine düşmüştür. bu uçurma harekatının konsepti yönetim arasında belirlenmiş ve yönetim bazı açılardan inisiyatifini de kullanmıştır. 3. bin entry için tek tek mesaj göndermenin zorluğu ve anlamsızlığı da her akl-ı selim tarafından takdir edilecektir.

  bu bakımdan yahudilik ritüeline sığınmak ve "yazdığım her cümle bir ayettir" pozlarına girmek kimseye bir şey katmaz. geçiş dönemlerinde sert politikaların takip edilmesi olağan ve zorunludur. yazarların bunu göz önünde bulundurması gerekmektedir.
  #28156 deli derviş | 6 yıl önce
   
 2. tümünü gör