Donald trump | muhalif sözlük
kayıt


Donald trump

 1. 5
  tartışmasız tek reisdir.
  birkaç gündür sayesinde hayatım değişti. bizim kayınbiraderin gazıyla ve artan islamofobinin birgün beni de vuracağı korkusuyla, cumhuriyetçilerin arasına karışıp ''muhtemel'' tehditlerden korunmaya çalışmıştım. kaybeder denen ata oynadım. trump'ın bölge seçim gönüllülerine katıldım. seçim afişini dükkanın camına astım. california mitinginde bayrak salladım, tezahürat yaptım.

  sonuç mu?
  20 kasımdaki teşekkür resepsiyonuna davet edildim. evimi republican national committe'dan arayıp, birşeye ihtiyacım olup olmadığını soruyorlar.

  ayrıca tek bana değil, t.c. cumhurbaşkanı erdoğan'a da yaradı. adam rahat bir nefes aldı. batılı demokratlar adamı yağsız s*kecekti. adam kabuslar görüyordu. saddam hüseyin ve muhammer kaddafi'nin başına gelenlerin aynısı kendi başına gelecek diye ödü kopuyordu. diktatör diye fişlenmişti ve yapılacak herşey reva gözüküyordu.
  trump'ın kazanmasıyla kabusu bitti. içi rahatladı. artık rahat rahat hareket edebiliyor. zira erdoğan'ı eleştirmeyen ve enteresan şekilde bazen öven tek batılı kişi amerikan başkanı oldu.
  amerika'nın türkiye siyaseti bile değişti. daha düne kadar pkk/pyd üzerinden hesap yapan amerika aniden durdu ve pkk/pyd'yi s*ktir edip türkiye ile yeniden müttefik oldu.
  #43624 muhalif milliyetci | 4 yıl önce
   
 2. tümünü gör